Kalite ve Güven Aranlar İçin AKBAŞ TEMİZLİK Hizmetinizde
info@akbastemizlik.com - 0312 344 45 34

Villa Temizliği

  • Villalar lüks mekanlar olduğu için yapılacak olan temizlikte bu değeri koruyabilecek bir temizlik olmalıdır. Villa temizliği yapılırken bir çok unsura dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle de her zaman konusunda uzman personellerin çalışması gerekir. Ayrıca villa temizliği yapılırken organize bir şekilde birden fazla personelin çalışması da temizliğin belirlenen zamanlar içerisinde bitmesi için önemli bir ayrıtı oluşturabilir. Villa temizliği yapılırken temizlik sadece iç mekan olarak düşünülmemelidir. Villa bahçesi, havuzu ve diğer dış mekanları da temizlenmelidir. Böylelikle mekanın tamamının temizlenmesi sağlanmaktadır. Avrupa Temizlik olarak sizlere sunduğumuz temizlik hizmeti ile yüzde yüz memnun kalacağınız temizlik hizmeti alabilirsiniz.
    villa temizliği
    Villa temizliği yapılırken kullanılacak olan temizlik araçları ve temizlik ürünleri oldukça önemlidir. Villa dekorasyonunda kullanılan lüks eşyaların temizlik ürünleri nedeni ile zarar görmemesi gerekmektedir. Bu nedenle çalışacak olan personel öncelikle hangi eşyada hangi temizlik malzemesini kullanması gerektiğini bilmelidir. Firmamız bu konuda personellerini her zaman eğitmektedir ve herhangi bir yanlış kullanımdan kaynaklanan olumsuz durumlar söz konusu olmamaktadır. Yapılacak olan temizlikte eşyaların türüne göre temizlik ürünleri temin edilmektedir.Villa temizliği yapılırken kullanılacak ürünler eşyalara zarar vermediği gibi eşyaların ömrünün uzamasına da yardımcı olmaktadır. Örnek olarak villa temizliği sırasında ahşap olan eşyalar ahşap malzemeye özel olarak üretilmiş temizlik ürünleri ile silinir. Bu sayede ahşabı besleyen bu ürünler eşyanızın daha canlı görünmesini sağlar.

    Villada bulunan jakuzi, hamam, sauna, banyo, tuvalet gibi alanlarda yapılacak olan temizlerde anti bakteriyel ürünler kullanılmaktadır. Villa temizliği çalışmalarında kullanılan temizlik ürünleri sayesinde ortamın mikrop ve bakterilerden tamamen arınması sağlanır. Böylelikle her zaman hijyenik bir ortamda yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Bu alanlarda zemin temizliği de oldukça önemlidir.Villa temizliği yapılırken vilada veya çeşitli bezler ile zeminin kaliteli temizlik ürünleri ile temizlenmesi gerekir. Musluk, fıskiye, dolaplar gibi bölümlerde temizlenerek temizliğin bir bütün içerisinde gerçekleşmesi sağlanır. Villa temizliğinde dolaplar temizlenirken dolap boyalarının kabarmaması için temizleme sonrası kurulama işlemleri ve boyaya zarar vermeyen temizlik malzemeleri kullanılması önemlidir.

    Villa temizliği villanın dış mekanı içinde gerçekleştirilmelidir. Villanın havuzu, bahçesi, oturma alanları, yürüme yolları itina ile temizlenmelidir. Bahçe temizliğinde bahçede bulunan atıklar toplanmalı gerekirse çiçek, ağaç, çim bakımı yapılmalıdır. Villa temizliği yapılırken havuzlarında düzenli olarak gerekli zamanlarda temizliğinin yapılması gerekir. Bu sayede kullanılacak olan havuzu gönül rahatlığı ile kullanarak keyfini çıkarabilirsiniz. Villa temizliği yapacak olan personelin bu konularda azami derecede bilgi ve tecrübe sahibi olması gerekir. Hangi ürünün hangi alanlarda kullanılacağını, eşya temizlemede eşyalara zarar vermeden nasılı temizliği gerçekleştireceğini, yapılan temizliğin uzun süre kendini koruması için hangi yöntemleri izleyeceğini bilmelidir. Alacağınız bu denli profesyonel bir temizlik hizmeti sayesinde villanızın her zaman temiz olmasını sağlayabilir ve yaşamınızı huzurlu bir ortamda sürdürebilirsiniz.

 

HİZMETLERİMİZ
 

Ragıp Tüzün Caddesi Alemdar İş Merkezi No:136/115 06170 Yenimahalle/Ankara,Türkiye
Telefon: 0312 344 45 34 - E-mail: info@akbastemizlik.com