Kalite ve Güven Aranlar İçin AKBAŞ TEMİZLİK Hizmetinizde
info@akbastemizlik.com - 0312 344 45 34
Part time temizlik personeli
  • İnsanlar bulundukları mekanların temizliğini sağlamak için temizlik firmalarına ihtiyaç duymaktadır. Bazı durumlarda ise insanların tam zamanları temizlikten ziyade belirli saatlerde yapılan temizliklere ihtiyacı vardır. Özellikle iş yerlerinde iş akışının engellenmemesi için belirli saatler arasında temizliğin yapılması gerek duyulmaktadır. Böyle durumlara karşı Avrupa Temizlik olarak sizlere part time temizlik personeli hizmeti sunmaktayız. Part time temizlik personeli sayesinde sizlerin belirlediği sürelerde yarı zamanlı olarak temizlik işlemlerinizin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle hem zamandan hem de maddi açıdan ihtiyaçlarınız tam olarak part time temizlik personeli ile karşılanmaktadır.
    part time temizlik personeli
    Part time temizlik personeli iş yerleri için çalışmaya başlamadan önce görüşmeler yapılarak hangi günler ve saatler arasında temizliğin yapılması gerektiği konusunda anlaşılır. Yapılan görüşmeler ile periyot programı belirlendikten sonra part time temizlik personeli sizlere hizmet vermeye başlar. Yapılacak olan çalışmada belirlenen süreler içerisinde personelimiz gerekli olan bütün işlemleri gerçekleştirmektedir. İş yerinin temizliğini eğer bir kişi belirlenen zamanlar içerisinde tamamlayamıyorsa iş yerinin büyüklüğüne göre gerekli olan personel sayısı belirlenmektedir. Böylelikle temizlik işlerinin aksamaması amaçlanmaktadır. Part time temizlik personeli sizlere verdiği hizmette belirlenen bölgelerin temizliğini uygun ve kaliteli malzemeler ile gerçekleştirmektedir. Bu sayede iş akışı engellenmeden ofislerinizin her zaman temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Part time çalışma sayesinde tüm gün ücreti ödemek durumunda da kalmazsınız.
    Part time temizlik sadece iş yerleri için değil evler içinde tercih edilebilmektedir. Evlerinde temizliğe ihtiyaç duyan kişiler part time temizlik personeli hizmetimizden yararlanarak belirli periyotlarda evlerinin temizlenmesini sağlayabilmektedir. Part time temizlik personeli konusunda uzman ve temizlik konusunda hangi ürünlerin kullanılmasını bilen kişilerden oluşmaktadır. Böylelikle evinizde yapılacak olan temizlik çalışmalarında eşyalarınıza ve evinize temizlikten dolayı herhangi bir zarar vermez. Eşyalarınızın cinsine göre temizlik malzemeleri seçilir. Ayrıca halı, perde gibi eşyaların da temizlikleri belirli aralıklarla gerekli temizlik yöntemleri ile yapılır. Part time temizlik personeli yaptığı çalışma sayesinde belirlediğiniz süreler boyunca istediğiniz temizlik işlemlerini gerçekleştirerek sizlere her zaman temiz ve huzurlu bir yaşam ortamı sağlar.
    Part time temizlik personeli sizlere vereceği temizlik hizmetinde her zaman müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Bu nedenle personellerimiz eğitimli ve konularında uzman kişilerden oluşmaktadır. Temizlik esnasında en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Ayrıca temizlik malzemeleri doğru bir şekilde kullanılarak insanların sağlığına zarar vermeleri önlenmektedir. Temizlik sizin tercihinize göre ister evde olun ister olmayan gerçekleştirilebilmektedir. Evlerin yanı sıra part time temizlik personeli ihtiyaçları toplantı salonları, konferans salonları gibi alanlarda da olmaktadır. Bu alanlar belirli zamanlarda kullanılmaktadır. bu nedenle de temizlik işlemleri de genel olarak aktivitelerin yapılacağı zamanlarda yapılması istenmektedir. Bu gibi durumlarda part time temizlik personeli hizmetimizden yararlanarak belirlediğiniz zamanlarda temizlik işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle yapılacak olan aktivitelerin temiz ve huzurlu bir ortamda yapılmasını sağlayabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ
 

Ragıp Tüzün Caddesi Alemdar İş Merkezi No:136/115 06170 Yenimahalle/Ankara,Türkiye
Telefon: 0312 344 45 34 - E-mail: info@akbastemizlik.com