Kalite ve Güven Aranlar İçin AKBAŞ TEMİZLİK Hizmetinizde
info@akbastemizlik.com - 0312 344 45 34
Genel temizlik
  • Bulunduğunuz yerlerde genel temizlik düzenli bir şekilde yapılmalıdır. İş yelerinde, evlerde, fabrikalarda, otellerde, okullarda her zaman temizliğe ihtiyaç vardır. Önemli olan temizliği doğru bir şekilde yapılmasıdır. Bu konuda Avrupa Temizlik sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Temizlik konusunda uzman ve eğitimlik kadromuz ile temizlik işlerinizde en kaliteli hizmeti almaktasınız. Yapılacak olan genel temizlik sayesinde sizler kendi işlerinize ve sosyal hayatınıza zaman ayırırken profesyonel personelimiz sizin yerinize temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Genel temizlik hem iş hem de dış mekanlar için yapılabilmektedir. Mekanın dokusuna göre yapılacak olan çalışmalar ile temizlik her zaman en kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
    genel temizlik
    Temizliğe her zaman ihtiyacı olan evlerimizde genel temizlik için bizlerden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Sizin için hem tam zamanlı hem de part time çalışma seçeneklerimizi sunmaktayız. Bu sayede genel temizlik için istediğiniz zaman personelimiz evinizin genel temizliğini yapmaktadır. Evlerimizde özel eşyalarımız bulunduğu için her zaman doğru bir şekilde temizliğin gerçekleşmesini isteriz. Personellerimiz de bu konudaki hassasiyetinizi göz önünde bulundurarak en doğru yöntemler ve kaliteli temizlik ürünleri ile evlerinizde genel temizlik çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Eşyalarınız, halılarınız özenle temizlenmektedir. Lavabolar, musluklar, aynalar, jakuzi, küvet, duşakabin, tuvalet gibi alanlar ise anti bakteriyel temizlik ürünleri ile insanlara zarar vermeyecek şekilde temizlenmektedir. Bu sayede evinizin tam manası ile temizliği gerçekleşmiş olur.

    İş yerlerinde çalışmalarınızı gerçekleştirirken temizlik işleri ile uğraşmanız sizin zaman kaybına uğramanızı sağlar. Personel aramak ve çalıştırmak, eğitmek yerine bu konuda uzman kişilerden hizmet alabilirsiniz. İş yeriniz genel temizlik hizmeti ile hem yarı zamanlı hem de tam zamanlı temizlenebilir. Yapılacak olan çalışmalarda iş yerlerinde bulunan bilgisayar, yazıcı, hesap makineleri, monitörler, faks makinesi gibi elektronik eşyaların temizliği özen içerisinde yapılmaktadır. Bu cihazların genel temizlik çalışmalarında zarar görmemesi için özel bezler ile doğru bir şekilde temizlenmektedir. Ofis zemini, camları, tuvalet ve lavaboları gerekli temizlik ürünleri ve temizlik araçları ile itina ile genel temizlik çalışmaları yapılmaktadır. Yapılan çalışmalar sayesinde iş yerinizi tamamen temiz olması sağlanmaktadır.

    Genel temizlik evler ve iş yerlerinin yanı sıra bir çok alanda da gerçekleştirilebilmektedir. Oteller, okullar, fabrikalar gibi çok geniş hizmet ağı ile temizlik işlemleri yapılmaktadır. Bu alanlarda yapılacak olan genel temizlik alanın ihtiyacına göre belirlenmektedir. Eşyalar, aksesuarlar, makineler gibi farklı bölgeler uygun temizlik ürünleri ile temizlenmektedir. Bu alanların temizlik ürünlerinden zarar görmemesi için bilinçli bir temizlik çalışmasının gerçekleştirilmesi gerekir. Hangi eşyada hangi temizlik ürününün kullanılması gerektiğini bilen personel sayesinde temizlik işlerinde herhangi bir sorun yaşamazsınız. Yapılacak olan genel temizlik çalışmalarında periyot ve planlarda önemlidir. Mekanında fazla kirlenmeden temizlenmesi için yetkililer tarafından çıkarılan planlar doğrultusunda yapılan temizlik sayesinde ortamın her zaman temiz kalması sağlanabilmektedir.

 

 

HİZMETLERİMİZ
 

Ragıp Tüzün Caddesi Alemdar İş Merkezi No:136/115 06170 Yenimahalle/Ankara,Türkiye
Telefon: 0312 344 45 34 - E-mail: info@akbastemizlik.com