Kalite ve Güven Aranlar İçin AKBAŞ TEMİZLİK Hizmetinizde
info@akbastemizlik.com - 0312 344 45 34
Hijyenik temizlik

Ev, işyeri, mağaza, fabrika gibi alanlarda her zaman temizlik ihtiyacı olmaktadır. Bu alanlarda yapılacak olan temizlikler ise profesyonel temizlik personelleri tarafından yapılmalıdır. Bunun nedeni ise yapılacak olan temizliğin yanlış bir şekilde yapılması çeşitli sorunların başlangıcı olabilmektedir. Hijyenik temizlik sayesinde temizliğin yapılması gereken bölgelerde herhangi bir sorun yaşamadan en iyi kalitede temizlikten faydalanabilirsiniz. Avrupa Temizlik olarak sizlere hijyenik temizlik imkanları sunmaktayız. Yaptığımız temizlik çalışmaları Avrupa standartlarında yapılmaktadır. Bölgelikle bilinçli ve doğru yapılan temizlik her zaman memnuniyet ile karşılanmaktadır. Hijyenik temizlik hizmetimiz sayesinde mekanların her zaman temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.
hiyneik temizlik

Hijyenik temizlik çalışmalarında en önemli unsur doğru yöntemlerle doğru temizlik ürünlerini kullanmaktır. Temizlik yapılırken fazla temizlik ürünü kullanmak temizliğini çok doğru bir şekilde yapıldığı anlamına gelmemektedir. Temizlik ürünleri insanların sağlığına zarar verebilecek kimyasallardan oluşmaktadır. Bu nedenle fazla kullanımlarında insanlara çeşitli zararlar verebilmektedir. Sizlere sunduğumuz hijyenik temizlik hizmetinde kullanılan ürünler doğal ve kaliteli ürünler olmaktadır. ayrıca personelimiz hijyenik temizlik çalışmalarını yaparken gerektiği ölçüde temizlik ürünü kullanır ve bu sayede insanların temizlik ürünlerinden zarar görmesi engellenmiş olur. Böyle bir çalışmanın yapılması için temizlik personelinin bu konuda eğitimlerden geçmesi gerekir. Firmamız bünyesinde çalıştırdığı personele her zaman gerekli eğitimleri vererek temizliğin doğru bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Temizlik ürünleri fazla kullanıldığında veya insanların ellerine fazla nüfus ettiğinde çeşitli sağlık sorunları oluşabilmektedir. Hijyenik temizlik yapılırken gerektiği kadar kullanılan temizlik ürünleri ayrıca eldiven, maske gibi kamuflaj kullanılarak kişilere zarar vermesi de engellenmiş olur. Hijyenik temizlik çalışmalarında insan sağlığı düşünüldüğü gibi eşyalar da düşünülmektedir. Bilindiği gibi evimizde veya iş yerimizde bulunan eşyalar yüksek rakamlara satın alınmaktadır. Alınan bu eşyaların uzun süre kullanılması amaçlanır. Hijyenik temizlikçalışmaları da bu eşyaların ömürlerini uzatmak için gereklidir. Bilinçsiz bir şekilde eşyaların temizliğinde kullanılan malzemeler eşyalara zarar verebilir ve eşyaların hızlı bir şekilde yıpranmasına neden olabilmektedir. Böyle durumlarda temizlik yapılmak istenirken zarar verilmesi oldukça olumsuz sonuçlar doğabilmektedir.

Hijyenik temizlik yapılırken eşya türüne göre temizlik malzemeleri seçilmektedir. Kumaş, deri, suni deri için farklı temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Metal, ahşap, plastik yüzeyler farklı temizlik ürünleri ile temizlenmektedir. Bu sayede yapılan temizlik çalışmalarında eşyalar her zaman doğru bir şekilde temizlenerek ömürlerinin uzatılması sağlanmaktadır. Aynı durum mekanın zemini, duvarları, camları içinde geçerlidir. Bilinçli bir şekilde yapılacak olan hijyenik temizlik sayesinde her zaman eşyalarınız ve mekanınız doğru bir şekilde zarar görmeden temizlenmektedir. Hijyenik temizlik unsurunun sağlanması için temizlik personelinin eğitimi oldukça önemlidir. Hangi malzemenin nerede kullanılacağını bilmesi, temizlik esnasında hangi temizlik araçlarının kullanılacağını bilmesi temizliğin doğru ve verimli bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Yapılacak doğru temizlik çalışmaları ile insanlar her zaman temiz ve huzurlu bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmektedir.  
 • Alışıla gelmiş otelcilik işletmelerinde “Housekeeping” hizmetleri otelin kendi bünyesinde oluşturulan personel ve ekipmanlar tarafından yapılmaktaydı, ki hala bir çoğu bu şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.
  Ancak günümüz koşulları daha çağdaş ve daha kaliteli bir hizmet ihtiyacını ciddi bir biçimde düşünmeyi gerektirmektedir. Giderek sayıları artan Turizm/Hospitality kuruluşları, profesyonel temizlik hizmetlerinin yararlarını görmektedir. Hizmet, ekonomi ve kalite açısından getirdiği artılar herkes tarafından artık bilinir olmuştur. Usta Temizlik, genel olarak otelin odalarının temizliği, bakımı ve misafirlere hazırlanmasından, ortak alanların temizlik, bakım ve intizamından; ayrıca tüm çamaşırhane faaliyetlerinden en mükemmel şekilde faydalanmanızı sağlar. Bunun için de diğer departmanlarınızla birlikte uyumlu bir çalışma içine girer. Burada esas olan sizin müşterilerinizin beğeni ve memnuniyetidir. Bu yüzden bizde müşterilerimizin isteklerine uygun olarak hazırlanmış programlar doğrultusunda hizmet vermekteyiz.


  Uzmanlık Alanlarımız / Housekeeping / Misafir odası temizliği


  Ortak alanların temizliği 
  Çamaşırhane işlemleri 
  Restoranlar / mutfak temizliği 
  Yönetim ve denetim 
  Derinlemesine temizlik 
  İnşaat sonrası temizlik 
  Tadilat sonrası temizlik


  Akbaş Temizlik en yeni teknolojiye göre uyarlanmış ekipman ve kimyasallar kullanarak işi hızlı ve güvenli şekilde sonuçlandırır. Bizler sizin özel ihtiyaçlarınızı, iyi planlanmış ve düzenlenmiş bakım programları altında birleştiriyoruz. Takımımızın her bir elemanı kapsamlı eğitim ve destek almaktadır. 
  Tüm personelimiz düzenli olarak personel toplantılarına katılır ve performans denetimlerini sürdürür. Konuklarınızın olumlu bir izlenimle ayrılmasının, sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.Akbaş Temizlik’i seçerek her bir misafirinizin mutlu bir şekilde müessesenizden ayrılacağından emin olabilirsiniz

 

 

HİZMETLERİMİZ
 

Ragıp Tüzün Caddesi Alemdar İş Merkezi No:136/115 06170 Yenimahalle/Ankara,Türkiye
Telefon: 0312 344 45 34 - E-mail: info@akbastemizlik.com