Kalite ve Güven Aranlar İçin AKBAŞ TEMİZLİK Hizmetinizde
info@akbastemizlik.com - 0312 344 45 34
Mağaza Temizliği
  • Şehirlerde bulunan kalabalık nüfus evlerin site şekilde yapılması ihtiyacını artırıyor. Siteler bir çok insanın bir arada yaşamasını sağlayan yapı türleridir. Siteler yüksek katlı oldukları için ve içerisinde bahçe, otopark, oturma alanları, havuz, park alanları, oyun sahaları gibi sosyal alanların bulunması ile temizlik konusunda profesyonellere ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle site temizliği kontrollü ve düzenli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Avrupa Temizlik olarak site temizliği ihtiyaçlarınızda sizlere kaliteli hizmetimizi sunmaktayız. Konusunda uzaman ekiplerimiz ile yapılacak olan temizlik işlemleri sayesinde sitelerinizin her zaman temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Site temizliği için hem iç hem de dış mekanlarda gerekli temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
    site temizliği
    Site temizliği gerçekleştirilirken binaların koridor kısımları, aynalar, kapılar, posta kutuları ve çeşitli eşyalar itina ile temizlenmelidir. Ev sakinlerinin sürekli olarak kullandığı bu alanlarda gerçekleştirilecek olan kaliteli temizlik sayesinde insanların daha huzurlu bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri sağlanabilmektedir. Bu alanlarda yapılacak site temizliği çalışmalarında ise doğru yöntemle ve doğru temizlik ürünlerinin kullanılması oldukça önemlidir. Site temizliği gerçekleştirilirken temizlik personeli düzenli bir şekilde temizlik işlemlerini gerçekleştirmelidir. Bu sayede site içi her zaman temiz kalabilmektedir. Kullanılacak olan ürünler de doğal temizlik ürünleri olmalıdır. Kaliteli olmayan ve aşırı kimyasallardan oluşan temizlik ürünleri fazla kullanıldığında insanları rahatsız edebilmektedir. Bu nedenle kullanım şekil ve oranı doğru bir şekilde ayarlanmalıdır.

    Sitede havuz bulunuyorsa havuzların belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Yaz aylarında kullanılmaya başlanılan havuzların düzenli temizliği yapılarak site sakinlerinin gönül rahatlığı ile havuzlarını kullanmaları sağlanmalıdır. Site temizliği konusunda oturma alanları, parklar, çocuk alanları içinde gerekli olan temizlik yapılmalıdır. Özellikle çocuklar için ayrılan alanlarda yabancı ve zararlı maddelerin düzenli olarak kontrol edilip çöp konteynırlarına atılması gerekir. Site bahçesinde bulunan çimler, çiçekler ve ağaçlarda site temizliği çalışmalarının içerisine girmektedir. Bitkilerin temizliği ve gerekli bakımları yapılarak daha güzel bir dış mekana kavuşulabilir. Bu alanlarda yapılan site temizliği çalışmaları sayesinde insanların her zaman temiz bir ortamda bulunması sağlanılabilmektedir.

    Site temizliği yapılırken personelin bu konuda bilinçli olması oldukça önemlidir. Kullanılacak malzemelerin hangi alanlarda kullanılması gerektiğini ve ayrıca temizlik yaparken hangi araçları kullanması gerektiğini de bilmelidir. Bu sayede en doğru temizlik gerçekleşmiş olur. Site temizliği yapılırken dış cephe temizlikleri de gerçekleştirilebilmektedir. Dış cephede zaman içerisinde oluşan kirliliğin ortadan kaldırılması için özel araçlar ve bu konuda uzman personeller gerekmektedir. Dış cephe temizliği bireysel olarak yapılabilecek bir işlem değildir. Bu nedenle gerekli ekipmanları ile bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Gerekli güvenli önlemlerinin alınması ile başlayacak temizlik doğru bir şekilde yapılacak ve kaliteli bir temizlik ortaya çıkacaktır. Site temizliği çalışmaları bu şekilde bir bütün olarak yapıldığında en doğru sonuç alınmaktadır. Böylelikle sitelerde her zaman temiz bir görünüm sağlanabilmektedir.  

 

HİZMETLERİMİZ
 

Ragıp Tüzün Caddesi Alemdar İş Merkezi No:136/115 06170 Yenimahalle/Ankara,Türkiye
Telefon: 0312 344 45 34 - E-mail: info@akbastemizlik.com