Kalite ve Güven Aranlar İçin AKBAŞ TEMİZLİK Hizmetinizde
info@akbastemizlik.com - 0312 344 45 34
Fabrika temizliği
  • Fabrikalar sürekli olarak bir çok işçinin çalıştığı mekanlardır. Bu alanlarda iş makineleri ve kullanılan malzemelerden dolayı sürekli bir kirlilik durumu söz konusu olmaktadır. Bu nedenle temizlik işlemleri planlı, doğru ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Fabrika temizliği Avrupa Temizlik olarak profesyonel çalışmalar ile gerçekleştirilmektedir. Fabrika temizliğiesnasında dikkat edilmesi gerekenler, uygulamalar, kullanılacak temizlik ürünleri ve araçları özel olarak hazırlanmaktadır. Bilinçli ve eğitimli temizlik personelimiz fabrika temizliğiçalışmalarını büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Bu sayede bizlerden hizmet alanlar her zaman temizlik işlerinden memnun kalmaktadır. Yapılan temizlik ile fabrika personeli ise temiz bor ortamda çalışarak daha verimli iş gücü sergilemektedir.
    fabrika temizliği
    Fabrika temizliği yapılırken kullanılan temizlik ürünlerine dikkat edilmelidir. Temizlik ürünlerinin yanı sıra uygulama yöntemleri de önemlidir. Çünkü fabrikalarda pahalı makineler ve araç, gereçler kullanılmaktadır. Bu nedenle yapılacak olan temizlik bu makinelere herhangi bir şekilde zarar vermemesi gerekmektedir. Profesyonel bir şekilde temizlik hizmeti aldığınızda bu konularda herhangi bir şekilde olumsuz bir durum ile karşı karşıya kalmazsınız. Personelimiz konusunda uzman olduğu için yapılacak temizliklerde nelere dikkat etmesi gerektiğini ve nasıl bir temizlik işlemi yapacağını çok iyi bilmektedir. Fabrika temizliği bu sayede her zaman başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Fabrika temizliği düzenli bir şekilde gerçekleştirilerek sürekli temiz tutulmaktadır.

    Temizlikler fabrikanın yapısına ve çalışma şekline göre düzenlenmektedir. Fabrika temizliği yapılırken fabrika bölümlere ayrılmakta ve bir ekip kurularak temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu sayede organize olarak çalışan personelimiz fabrikanın her hattının temizliğini sağlamaktadır. Fabrika temizliği işin yapıldığı bölümlerde düzenli periyotlar ile gerçekleştirilmektedir. Zemin temizliği, işçilerin bulunduğu mekanlardaki temizlik, makine temizliği büyük bir özen içerisinde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca yapılan temizliklerde personelinizin iş akışını etkilemeden çalışma yapılmaktadır. Çalışmalardan dolayı oluşacak atıklar düzenli olarak belirli bir alana toplanmakta ve sevkiyatı sağlanmaktadır. Fabrika temizliği sırasında personellerimiz üniformaları ile çalışmaktadır ve gerekli güvenlik önlemlerini almaktadır. Böylelikle oluşabilecek herhangi bir olumsuz durumlarında önüne geçilmiş olunmaktadır.

    Fabrika temizliği çalışma alanlarının yanı sıra misafir odaları, personel odaları, dinlenme odaları, sosyal aktivite bölümleri, arşiv, tuvalet gibi alanlarda da yapılmaktadır. Bu alanlarda bulunan eşyaların ve mekanın durumuna göre temizlik malzemeleri seçilmektedir. İnsan sağlığına zarar vermeyen doğal temizlik ürünleri kullanarak hem eşyanızın zarar görmemesini hem de personelin bu durumdan etkilenmemesini sağlıyoruz. Fabrika temizliği çalışmalarımızda tuvaletlerde anti bakteriyel temizlik ürünleri kullanmaktayız. Kullanılan temizlik ürünleri sayesinde bütün personelin kullandığı tuvaletlerde herhangi bir sağlıksız koşulun oluşmasının önüne geçmiş oluyoruz. Çalışma ofislerinde bulunan bilgisayar, yazıcı, faks makinesi, masalar, sandalyeler, sehpalar personelimiz tarafından titizlikle temizlenmektedir. Bu işlemler iç mekanda yapıldığı gibi fabrikanın dış mekanında da gerçekleştirilmektedir. Yapılanfabrika temizliği sayesinde hem iç hem de dış mekan bir bütün olarak ele alınmakta ve her bölümün temizliği sağlanmaktadır.

HİZMETLERİMİZ
 

Ragıp Tüzün Caddesi Alemdar İş Merkezi No:136/115 06170 Yenimahalle/Ankara,Türkiye
Telefon: 0312 344 45 34 - E-mail: info@akbastemizlik.com