Kalite ve Güven Aranlar İçin AKBAŞ TEMİZLİK Hizmetinizde
info@akbastemizlik.com - 0312 344 45 34
AKBAŞ EV TEMİZLİK
 • Temizlik ihtiyacı duyduğunuz her yerde full time temizlik personeli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Avrupa Temizlik olarak sizlere sunduğumuz profesyonel temizlik hizmeti ile Avrupa standartlarında temizlik yapılmasını sağlamaktayız. Evlerinizde, iş yerlerinizde, fabrikalarınızda, otelleriniz, hastaneleriniz gibi alanlarda yapılması gereken temizlik işlerini bizlere emanet edebilirsiniz. Konusunda uzman olan ekibimiz sizlere profesyonel bir şekilde temizlik hizmeti vermektedir. Hangi alanlarda hangi tür temizliği yapılacağı konusunda eğitimli olan personelimi sayesinde full time temizlik personeli çalışmalarında bütün temizlik işlemleriniz gerçekleşmektedir. Full time temizlik personeli sayesinde temizlik işleri için çaba sarf etmenize gerek kalmamaktadır.
  full time temizlik personeli
  Full time temizlik personeli ihtiyacı duyduğunuzda bizlerden destek alabilirsiniz. Temizlenecek olan mekanın durumuna göre işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Bilindiği gibi temizlik işlemleri özen içerisinde yapılması gereken çalışmalardır. Full time temizlik personeli bu konuda gerekli bilgiye ve sorumluluğa sahip kişilerdir. Bu nedenle yapılacak olan temizliklerde her zaman önceden hazırlanan plana göre işlemler yapılır. Full time temizlik personeli temizlik ekipmanları ve ürünleri ile çalışmaktadır. Kullanılan ürünler insan sağlığına zarar vermeyen doğal temizlik ürünleridir. Bu ürünler sayesinde temizlik derinlemesine yapılır ve periyodik olarak yapılan temizlik sayesinde ortamın her zaman temiz kalması sağlanır. Personellerimiz her zaman üniformaları, eldivenleri ve gerektiğinde maskelerini takarak çalışmaktadır ve iş akışını etkilemeden işlemlerini gerçekleştirmektedir.

  Temizlik yapılırken hangi bölgede hangi temizlik malzemesinin kullanılması gerektiği bilgisi oldukça önemlidir. Full time temizlik personeli bu konuda özel olarak eğitilir. Bu sayede eşyalarınız gerekli temizlik malzemeleri ile temizlendiği için eşyalarınızda temizlik nedeni ile zarar görme durumu engellenmiş olur. Full time temizlik personeli eşya temizliği yaparken eşyanın türüne göre temizlik ürünü seçtiği için bu durum eşyalarınızın beslenmesini sağlar ve yıpranma ömrünü uzatır. Böylelikle eşyalarınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz. Full time temizlik personeli kullandığı temizlik araçları da özel olarak tespit edilmektedir. Bezler, fırçalar, kovalat gibi temizlik araçları özel olarak seçilir ve eşyanıza veya mekanınıza herhangi bir şekilde zarar vermez. Temizlik her zaman istediğiniz kalitede olur.

  Full time temizlik personeli iç mekan temizliği yapabildiği gibi dış mekan temizlikleri de yapabilmektedir. Bahçe, havuz, sosyal alanlar ve oyun parkları gibi alanlarda ihtiyacınız olan temizlik profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Bu sayede mekanlarınız bir bütün olarak temizlenmiş olur. Full time temizlik personeli hizmetlerimizden yararlanarak dış cephe temizliği konusunda da hizmet alabilirsiniz. Dış cephelerde oluşabilecek her türlü kirlenmenin çözümünü üretebilecek personelimiz sizlere her zaman kaliteli sonuçlar sunmaktadır. Full time temizlik personeli sayesinde tüm gün olarak çalışacak olan personelimiz sizin belirleyeceğiniz zamanlarda sizlere destek vermektedir. Temizlik için belirlenen zamanlarda bütün ekipmanları ile zamanında sizlere hizmet için hazır olan personelimiz temizlik programını aksatmadan gerçekleştirmektedir. Sizlerde temizlik konusunda harcamanız gereken enerjiyi işinize veya sosyal hayatınıza yansıtabilirsiniz

   

   

 

 

HİZMETLERİMİZ
 

Ragıp Tüzün Caddesi Alemdar İş Merkezi No:136/115 06170 Yenimahalle/Ankara,Türkiye
Telefon: 0312 344 45 34 - E-mail: info@akbastemizlik.com