Kalite ve Güven Aranlar İçin AKBAŞ TEMİZLİK Hizmetinizde
info@akbastemizlik.com - 0312 344 45 34
Fuar Ve Stand Temizliği
 • Fuar ve Stand Temizliği

  Ülkemizde bir çok ürün için fuarlar düzenlenmektedir. Doğal taşlar, inşaat ürünleri, maden ürünleri, giyim, iş makineleri gibi bir çok alanda yılın belirli zamanlarında çeşitli fuarlar düzenlenmektedir. Yapılan bu fuarlar sayesinde hem yurt içinden hem de yurt dışından önemli firma yetkilileri bir araya gelerek ürün incelemelerinde bulunmaktadır. Yapılacak olan fuarlar da ise fuar öncesi, fuar zamanı ve fuar bitimi fuar ve stand temizliği yapılması gerekir. Avrupa Temizlik firması olarak sizlere sunduğumuz fuar ve stand temizliği hizmetimiz ile fuarlarda ihtiyacınız olan temizlik ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile yapılan fuar ve stand temizliği ile genel ziyaretçiler her zaman temiz bir ortamda ziyaretlerini gerçekleştireceklerdir.
  stand temizliği
  Fuar ve stand temizliği fuar öncesinde profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Fuarlarda kurulacak standların modellerine göre temizlik gerçekleştirilmelidir. Fuar ve stand temizliği özellikle standlarda kullanılacak olan eşyaların özenle temizlendiği bir çalışma olmalıdır. Standlarda masalar, sandalyeler, misafir koltukları, sehpalar ve aksesuarlar bulunmaktadır. Bu eşyalar uygun temizlik ürünleri ile itina ile temizlenmelidir. Yapılacak temizliklerde eşyalara herhangi bir şekilde zarar verebilecek temizlik ürünleri kullanılmamalıdır. Bu nedenle temizliği yapacak olan personelin bu konuda bilinçli olması gerekmektedir. Firmamız sizlere bu konularda uzman olan personelleri ile hizmet vermektedir. Bu imkanlar sayesinde fuar ve stand temizliği kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
  Fuar ve stand temizliği yapılırken dış mekanda göz önünde bulunmalıdır. Fuarlar geniş mekanlarda yapılmaktadır. Bu nedenle fuar öncesi ve fuar zamanında yapılacak olan dış mekan temizliği için özel araçların kullanılması gerekir. Fuar ve stand temizliği ekip olarak yapılabilir bir temizlik çalışmasıdır. Firmamız sizlere profesyonel bir ekip sunarak fuarınızın dış mekanının tamamen temizlenmesini sağlamaktadır. Firma yetkililerinin gezilerini gerçekleştireceği alanlar ve dinlenme alanları uygun temizlik yöntemleri ile temizlenmelidir. Yapılacak temizlik sonrasında ortam fuara hazır olmalıdır. Fuar ve stand temizliği fuarın gerçekleştiği zamanda ise firma yetkililerini rahatsız etmeden belirli aralıklarla gerçekleştirilmelidir. Bu sayede temiz bir ortamda fuarın gerçekleşmesi sağlanmalıdır.

  Fuar ve stand temizliği fuar bitimi sonrasında da oldukça önemlidir. Standların kalkması ve fuar ürünlerinin gitmesi sonucunda hem iç hem de dış mekanda belirli kirlilikler oluşacaktır. Oluşan bu kirliliğin kısa bir süre içerisinde temizlenmesi ve fuar alanının yeni fuara hazır olması gerekmektedir. Fuar ve stand temizliği bu açıdan fuar sonrasında da itina ile gerçekleştirilmektedir. Bu konuda özel olarak üretilen makineler kullanılmalıdır. Ekip olarak çalışacak olan temizlik personeli koordineli bir şekilde yapacakları fuar ve stand temizliğisayesinde kısa bir süre içerisinde istenilen temiz ortama kavuşulmaktadır. Oluşan atıklar ise çöp aramaları ile sevk edilir. Yapılacak olan bu çalışmalar sayesinde fuarlarda her zaman temiz bir ortamın hakim olması hedefi tamamlanmış olur. Sizlerde firmamızdan fuarlarınızın temizliği için destek alarak kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

HİZMETLERİMİZ
 

Ragıp Tüzün Caddesi Alemdar İş Merkezi No:136/115 06170 Yenimahalle/Ankara,Türkiye
Telefon: 0312 344 45 34 - E-mail: info@akbastemizlik.com