Kalite ve Güven Aranlar İçin AKBAŞ TEMİZLİK Hizmetinizde
info@akbastemizlik.com - 0312 344 45 34
Dış Cephe Cam Temizliği

 •    

  Dış Cephe Cam Temizliği

  Ülkemizde ekonominin gelişmesi ile yapılarda gelişmektedir. Günümüzde yüksek katlı gökdelenler ve binalar yapılmaktadır. Bu yapılarda ile genel olarak dış cephe de cam kullanılmaktadır. Bu durumda dış cephe cam temizliği ihtiyacı doğmaktadır. Avrupa Temizlik olarak sizlerin dış cephe cam temizliği konusundaki ihtiyacınıza profesyonel ekipler ile karşılık vermekteyiz. Uzman kadromuz ile dış cephe cam temizliği hizmetimizden yararlanarak binaların dış cephesinde bulunan camların temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Görüşmemiz üzerine sizinle beraber periyodik programlar hazırladıktan sonra işe başlayarak belirli aralıklarla binalarınızın cam yüzeylerinin temizlenmesini sağlamaktayız. Avrupa standartlarında hizmet almak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.
  dış cephe cam temizliği
  Dış cephe cam temizliği oldukça dikkat ve ekipman isteyen bir iştir. Bu nedenle profesyonel olmayan kişiler tarafından yapılamamaktadır. Firmamız bu konuda tam donanımlı olarak hizmet vermektedir. Yüksek katlı binalarda yapılacak olan dış cephe cam temizliği için öncelikle iş güvenliği sağlanmalıdır. Alınması gereken önlemler firmamız tarafından temizlik öncesinde kontrol edilmekte ve herhangi bir güvenlik zafiyetinin olup olmadığı kontrol edilmektedir. Dış cephe cam temizliği yapılırken işçilerimizin güvenliği alındıktan sonra sağlıklı bir şekilde temizlik işlemleri başlamaktadır. Bu tip binalarda işçiler askı yöntemi ile belirli platformlarda görev yapmaktadır. Yüksek katlı binalara uygun olan bu taşıma araçları sayesinde binaların camları yukarıdan aşağı doğru temizlenmektedir. Bu konuda deneyimli personelimiz pratik çalışması ile işlerini zamanında bitirerek temizlik işlemini bitirmektedir.
  Dış cephe cam temizliği yaparken bir çok noktaya dikkat edilmelidir. Güvenlik çalışmalarının yanı sıra cam temizliğinde kullanılacak ekipmanlar ve temizlik ürünleri de kontrol edilmelidir. Firmamız dış cephe cam temizliği yaparken kaliteli cam temizleme ürünleri kullanmaktadır. Ayrıca personelimizin kullandığı ve yüksekliklerde kolayca temizleme işlemini yapabilecek özel ekipmanlar sayesinde pratik bir şekilde cam temizlikleri gerçekleştirilmektedir. Dış cephe cam temizliği yapılırken camlarda herhangi bir şekilde temizlik izi, su izi veya temizlik ürünü izi kalmaması için özel bezler ile silinmektedir. Böylelikle yapılan temizlik sonrasında binalarınızın dış cephesinde bulunan camlar kaliteli bir şekilde temizlenmiş ve temiz bir görünüme kavuşmuş olmaktadır.
  Yapılacak olan dış cephe cam temizliği için kullanılan temizlik araçları ve ürünleri de oldukça önemlidir. Dış cephe cam temizliği yapılırken temizlik malzemelerinde bulunan kimyasallar camlara zarar vermemelidir. Bu tip binalarda genel olarak renkli camlar kullanılmaktadır. bu camların yapısına zarar vermeyecek doğal temizlik ürünleri kullanılması camlarda sorun yaşamamanız için önemlidir. Dış cephe cam temizliği için kullanılan ekipmanlar da camlarda herhangi bir şekilde çizik oluşturmamalıdır. Bu nedenle özel olarak üretilen ve dış cephe cam temizliği işlemlerinde kullanılan ekipmanlar kullanmaktayız. Kullandığımız temizlik ürünleri ve ekipmanları sayesinde cam temizliği oldukça etkin bir şekilde yapılmaktadır. Bizlerden alacağınız hizmet ile periyodik olarak yapılacak olan temizlikler binalarınızın her zaman temiz görünmesini sağlayacak ve prestijinizin yükselmesine neden olacaktır.

 

HİZMETLERİMİZ
 

Ragıp Tüzün Caddesi Alemdar İş Merkezi No:136/115 06170 Yenimahalle/Ankara,Türkiye
Telefon: 0312 344 45 34 - E-mail: info@akbastemizlik.com